21 Ocak 2018, Pazar
Hukuki Haberler
Anasayfa » Hukuki Haberler » Avukatlar için E-Tahsilat Sistemi

Avukatlar için E-Tahsilat Sistemi

Avukatlar için E-Tahsilat Sistemi

E-Tahsilat Sistemi

Müvekkillerinizden ya da dosyalarınızın taraflarından tahsilatlarınızı Kredi Kartı ile ister tek çekim, ister taksitle yapabilirsiniz. TURK Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri alt yapısı kullanarak 6 kredi kartı markası ile (World, Bonus, Axess, Paraf, Maximum, CardFinans) tek seferde, yada taksitli ödemeler kabul edebilirsiniz.

Tahsil edilen tutarlar, sizin belirleyeceğiniz kriterlere göre BaroKart hesabınıza anında transfer edilecektir. BaroKart hesabınıza aktarılan bu tutar ile UYAP üzerinde ödeme yapabilir, size sağlanan Akaryakıt, tekstil ve sürekli artan üye işyeri anlaşmaları ile indirimli alış-verişler yapabilir ya da talep edeceğiniz tutar için talimat vererek, dilediğiniz banka hesabınıza transfer yaptırabilirsiniz.

Elektronik Tahsilat Sistemi ile web siteniz üzerinden, isterseniz sizin kurumsal renklerinize göre hazırlanacak sayfa ile tahsilat yapabilirsiniz. Ayrıca çok yakında IOS ve Android işletim sistemli cep telefonunuz ile her an her yerde (Haciz mahallinde, müvekkil işyerinde, Adliyede vs.) tahsilatlarınızı anında yapabileceksiniz. Çoklu dil seçeneği ile yurt dışında bulunan kişilerden kendi dilleri ile ödeme yapabilmelerini sağlayabileceksiniz.

www.barokart.com.tr üzerinden giriş yaparak “e-tahsilat” kısmından bu hizmeti kolayca aktifleştirebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için ;

Barokart Çağrı Merkezi : 0850 221 0 500
Kaynak: barobirlik.org.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates