20 Şubat 2018, Salı
Hukuki Haberler
Anasayfa » Etiket Arşivi: Askeri Yönetmelik

Etiket Arşivi: Askeri Yönetmelik

Gülhane Askerî Tıp Akademisi Yönetmelik Değişikliği

Millî Savunma Bakanlığından: GÜLHANE ASKERÎ TIP AKADEMİSİ YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK MADDE 1 – 14/7/1984 tarihli ve 18458 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Gülhane Askerî Tıp Akademisi Yönetmeliğinin 116 ncı maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir. “MADDE 116 – Askerî tıp fakültesi öğrencileri, 27/7/1967 tarihli ve 926 sayılı Türk Silâhlı Kuvvetleri Personel ... Devamını Oku »

Astsubay Meslek Yüksek Okulları Yönetmeliği Değişikliği

Millî Savunma Bakanlığından: ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULLARI YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK MADDE 1 – 16/10/2003 tarihli ve 25261 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Astsubay Meslek Yüksek Okulları Yönetmeliğinin 63 üncü maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir. “MADDE 63 – Öğrenciler; 27/7/1967 tarihli ve 926 sayılı Türk Silahlı Kuvvetleri Personel Kanununun 115 inci ... Devamını Oku »

Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler Yönetmelik Değişikliği

ORDU EVLERİ, ASKERÎ GAZİNOLAR VE SOSYAL TESİSLER YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK MADDE 1 – 20/8/2000 tarihli ve 24146 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ordu Evleri, Askerî Gazinolar ve Sosyal Tesisler Yönetmeliğinin 13 üncü maddesinin birinci fıkrasına aşağıdaki bent eklenmiştir. “r) Mamul Teslim ve Satış Belgesi: Kilerden imalata yönelik olarak verilen ... Devamını Oku »

Yaş Sınırı Nedeniyle Türk Silahlı Kuvvetlerinden Ayrılan veya Ayrılacak Olan Uzman Erbaşların Devlet Memuru Olarak İstihdamına Dair Yönetmelik

YAŞ SINIRI NEDENİYLE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNDEN AYRILAN VEYA AYRILACAK OLAN UZMAN ERBAŞLARIN MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI, MSB ANT BAŞKANLIĞI VE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ KADROLARINDA DEVLET MEMURU OLARAK İSTİHDAMINA DAİR YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam ve Dayanak Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, yaş sınırı nedeniyle Türk Silahlı Kuvvetlerinden ayrılan ... Devamını Oku »

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates