19 Ocak 2018, Cuma
Hukuki Haberler
Anasayfa » Etiket Arşivi: bilişim hukuku

Etiket Arşivi: bilişim hukuku

Kiralık Windows devri!

Korsan Windows ve Office kullanmak istemeyenlere müthiş bir imkan: Alamıyorsanız kiralayın! Microsoft’un, başta Windows ve Office olmak üzere, popüler yazılımlarıyla ilgili yaşadığı en büyük sorun hiç kuşkusuz korsan kullanım. Bu durum, konu özellikle işletmeler ve şirketler olduğunda ciddi boyutlara ulaşabiliyor. Ama yazılım devi, bu sorunu biraz olsun hafifletmek için yeni ... Devamını Oku »

5651 Sayılı Kanun

İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN Kanun Numarası : 5651 Kanun Kabul Tarihi : 04/05/2007 Resmi Gazete Tarihi : 23/05/2007 Resmi Gazete Sayısı : 26530 AMAÇ VE KAPSAM Madde 1 – (1) Bu Kanunun amaç ve kapsamı; içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, ... Devamını Oku »

5651 Sayılı Kanun

İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN Kanun No. 5651  Kabul Tarihi : 4/5/2007 Amaç ve Kapsam MADDE 1 – (1) Bu Kanunun amaç ve kapsamı; içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumlulukları ile internet ortamında ... Devamını Oku »

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates