18 Ocak 2018, Perşembe
Hukuki Haberler
Anasayfa » Etiket Arşivi: Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği

Etiket Arşivi: Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği

Adnan Menderes Üniversitesi Tarımsal Biyoteknoloji ve Gıda Güvenliği Yönetmeliği

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ VE GIDA GÜVENLİĞİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Adnan Menderes Üniversitesine bağlı olarak kurulan Adnan Menderes Üniversitesi Tarımsal Biyoteknoloji ve Gıda Güvenliği Uygulama ve Araştırma Merkezinin amacına, faaliyet alanlarına, yönetim ... Devamını Oku »

Iğdır Üniversitesi Çevre ve Sorunları Yönetmeliği

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE SORUNLARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 − (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Iğdır Üniversitesine bağlı olarak kurulan Iğdır Üniversitesi Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezinin yönetimine ve çalışma şekline ilişkin usul ve esasları düzenlemektir. Kapsam MADDE 2 − ... Devamını Oku »

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim Yönetmeliği

FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinin amacına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ilişkin usul ve esasları ... Devamını Oku »

İstanbul Arel Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Yönetmeliği

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; İstanbul Arel Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ve çalışma şekline ilişkin usul ve esasları düzenlemektir. ... Devamını Oku »

Osmangazi Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yönetmelik Değişiklikliği

OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ SAĞLIK, UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK MADDE 1 − 3/5/1996 tarihli ve 22625 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Osmangazi Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Sağlık, Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliğinin adı “Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi ... Devamını Oku »

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rüzgar Enerjisi Teknolojileri Yönetmeliği

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ RÜZGAR ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Orta Doğu Teknik Üniversitesine bağlı olarak kurulan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rüzgar Enerjisi Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, ... Devamını Oku »

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Orta Doğu Araştırmaları Yönetmeliği

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ ORTA DOĞU ARAŞTIRMALARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Kilis 7 Aralık Üniversitesi Orta Doğu Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezinin amacına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ve çalışma şekline ilişkin ... Devamını Oku »

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyomalzeme ve Doku Mühendisliği Yönetmeliği

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİYOMALZEME VE DOKU MÜHENDİSLİĞİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Orta Doğu Teknik Üniversitesine bağlı olarak kurulan, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyomalzeme ve Doku Mühendisliği Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyet alanlarına, ... Devamını Oku »

İstanbul Şehir Üniversitesi Modern Türkiye Çalışmaları Yönetmeliği

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MODERN TÜRKİYE ÇALIŞMALARI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; İstanbul Şehir Üniversitesi Modern Türkiye Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ve çalışma şekline ilişkin usul ve ... Devamını Oku »

Yeni Yüzyıl Üniversitesi İş Sağlığı Yönetmeliği

YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ İŞ SAĞLIĞI UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Yeni Yüzyıl Üniversitesi İş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ve çalışma şekline ilişkin usul ve esasları düzenlemektir. ... Devamını Oku »

Yıldız Teknik Üniversitesi İstanbul Tarihi Yarımada Yönetmeliği

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL TARİHİ YARIMADA UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Yıldız Teknik Üniversitesi İstanbul Tarihi Yarımada Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, bu organların görevlerine ve çalışma şekline ilişkin usul ve ... Devamını Oku »

Atılım Üniversitesi Savunma Teknolojileri Yönetmeliği

ATILIM ÜNİVERSİTESİ SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ UYGULAMA VE  ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Atılım Üniversitesine bağlı olarak kurulan Atılım Üniversitesi Savunma Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyet alanlarına, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ve çalışma şekline ilişkin usul ... Devamını Oku »

Çağ Üniversitesi Uzay Gözlem Merkezi Yönetmeliği

ÇAĞ ÜNİVERSİTESİ UZAY GÖZLEM, UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç ve kapsam MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı ve kapsamı; Çağ Üniversitesine bağlı olarak kurulan Çağ Üniversitesi Uzay Gözlem, Uygulama ve Araştırma Merkezinin amacı, faaliyet alanları, yönetim organları ve bu organların görevleri ... Devamını Oku »

Gazikent Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Yönetmeliği

GAZİKENT ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Gazikent Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinin amacına, faaliyetlerine, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ve çalışma şekline ilişkin usul ve esasları düzenlemektir. Kapsam MADDE 2 ... Devamını Oku »

Turgut Özal Üniversitesi Uzaktan Eğitim Yönetmeliği

Amaç MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı; Turgut Özal Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, yönetim organlarına, yönetim organlarının görevlerine ve çalışma şekline ilişkin usul ve esasları düzenlemektir. Kapsam MADDE 2 – (1) Bu Yönetmelik, Turgut Özal Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinin amaçlarına, faaliyetlerine, yönetim ... Devamını Oku »

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates