19 Ocak 2018, Cuma
Hukuki Haberler
Anasayfa » Bilişim Suçları

Bilişim Suçları

5651 Sayılı Kanun

İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN Kanun Numarası : 5651 Kanun Kabul Tarihi : 04/05/2007 Resmi Gazete Tarihi : 23/05/2007 Resmi Gazete Sayısı : 26530 AMAÇ VE KAPSAM Madde 1 – (1) Bu Kanunun amaç ve kapsamı; içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, ... Devamını Oku »

5651 Sayılı Kanun

İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUN Kanun No. 5651  Kabul Tarihi : 4/5/2007 Amaç ve Kapsam MADDE 1 – (1) Bu Kanunun amaç ve kapsamı; içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı, erişim sağlayıcı ve toplu kullanım sağlayıcıların yükümlülük ve sorumlulukları ile internet ortamında ... Devamını Oku »

IP Takip Merkezine Tepki

Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hatice Saadet Kalyoncu, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde ”IP Takip Merkezi” kurulması yönündeki çalışmalara tepki gösterdi. Tüketiciler Birliği Genel Başkan Yardımcısı Hatice Saadet Kalyoncu, medyada yer alan haberlere göre, Adalet ve İçişleri Bakanlıklarının ortak çalışması sonucunda, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde kurulacak ”IP Takip Merkezi” ile zararlı ... Devamını Oku »

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates