20 Ocak 2018, Cumartesi
Hukuki Haberler
Anasayfa » Yönetmelikler » İstanbul Altın Borsası Teşkilat, Görev ve Çalışma Esasları Yönetmeliği Değişikliği

İstanbul Altın Borsası Teşkilat, Görev ve Çalışma Esasları Yönetmeliği Değişikliği

İSTANBUL ALTIN BORSASI TEŞKİLAT, GÖREV VE ÇALIŞMA ESASLARI YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK

MADDE 1 – 30/4/2003 tarihli ve 25094 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan İstanbul Altın Borsası Teşkilat, Görev ve Çalışma Esasları Yönetmeliği’nin 30 uncu maddesinin ikinci fıkrasında yer alan “Borsa Personel Yönetmeliğinde” ibaresi “Borsa Personel Yönergesinde” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 2 – Aynı Yönetmeliğin 35 inci maddesinin birinci fıkrasında yer alan “İAB Personel Yönetmeliğinde” ibaresi “Borsa Personel Yönergesinde” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 3 – Aynı Yönetmeliğin 36 ncı maddesinin birinci fıkrasında yer alan “Borsa Personel Yönetmeliğinde” ibaresi “Borsa Personel Yönergesinde” olarak, üçüncü fıkrasında yer alan “Borsa Personel Yönetmeliğinin” ibaresi “Borsa Personel Yönergesinin”  olarak değiştirilmiştir.

MADDE 4 – Aynı Yönetmeliğin 37 nci maddesinin birinci ve ikinci fıkralarında yer alan “Borsa Personel Yönetmeliğinde” ibaresi “Borsa Personel Yönergesinde” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 5 – Aynı Yönetmeliğin 74 üncü maddesinin birinci fıkrasında yer alan “Borsa Personel Yönetmeliği” ibaresi “Borsa Personel Yönergesi” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 6 – Bu Yönetmelik yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 7 – Bu Yönetmelik hükümlerini İstanbul Altın Borsası Başkanı yürütür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates